Lubelskie: Firma Materne szuka sezonowych pracowników

Autor: www.sadyogrody.pl 08 maja 2016 12:05

Lubelskie: Firma Materne szuka sezonowych pracowników fot. shutterstock

Firma Materne-Polska, producent przetworów owocowych, poszukuje pracowników sezonowych na Lubelszczyźnie. Rekrutacją zajęła się agencja zatrudnienia Manpower.

- Zatrudnione przez nas osoby będą mogły wykonywać pracę na stanowisku sortowacza owoców, przy przerobie owoców, lub też operatora wózka widłowego. Najważniejszym kryterium przy rekrutacji pracowników jest ich chęć do pracy i dyspozycyjność, bo to praca w trybie trzyzmianowym. Konieczne jest także posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej. Jeśli ktoś nie ma takiego dokumentu, można go wyrobić i przygotować na czas rozpoczęcia pracy. Zatrudniamy od przysłowiowego zaraz, bo pierwsze prace będą wykonywane już w maju. To zapotrzebowanie na wsparcie sezonowe potrwa aż do końca sierpnia. Pracodawcy zależy nie tylko na związaniu się z pracownikami na ten okres, ale również nagradzaniu ich za dodatkowe formy wsparcia. Jeżeli pracownik poleci do pracy nową osobę , która zostanie zatrudniona, prócz wynagrodzenia otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości do 200 zł. Oferta skierowana jest do mieszkańców różnych miejscowości województwa lubelskiego i z chęcią porozmawiamy z każdym zainteresowanym – komentuje Wioleta Kawka z lubelskiego biura agencji zatrudnienia Manpower.

Materne-Polska jest jedną z największych firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce oraz ważnym eksporterem owoców do krajów Unii Europejskiej. Jej zakład produkcyjny, który obejmuje powierzchnię ok. 25 hektarów, działa w regionie już od ponad dwudziestu lat. Zakład mieści się w Łopatkach, leżących między Nałęczowem a Kazimierzem Dolnym. 

Lubelszczyzna  jest drugim, pod względem wielkości, regionem w Polsce, znanym z produkcji i przetwórstwa owoców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM