Lista 270+80 firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego (2015/2014)

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 06 października 2016 08:34

Lista 270+80 firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego (2015/2014)

Prezentujemy najbardziej aktualne i kompletne zestawienie przedsiębiorstw z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego.

W jednym pakiecie oferujemy dwie listy uwzględniające czołowe podmioty działające na rynku przetwórstwa owoców i warzyw. W przypadku 270 firm uwzględniono dane finansowe za rok 2014, z kolei lista 80 powstała w oparciu o dane za rok 2015.

Na przestrzeni ostatnich trzech lat znacznie spadła kondycja polskiego sektora owocowo-warzywnego. Nad sektorem wiszą ciemne chmury, nie tylko z powodu wprowadzonego przez Rosjan embarga. Eksport hamuje, a sektorowi grozi spora nadprodukcja. Znajduje to swoje potwierdzenie w twardych danych dotyczących kondycji przedsiębiorstw. Bazując na najnowszych dostępnych danych, pokazujemy pozycję krajowych firm.

Kliknij tutaj, aby wykupić dostęp do pełnego zestawienia.

Możesz również wykupić roczny abonament Strefy Premium, dzięki któremu zyskasz dostęp do tego zestawienia oraz setek artykułów, analiz, rankingów i opracowań.

W opracowaniu przygotowanym przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze ekspertów dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla rynku przetwórstwa owoców i warzyw w Polsce.

"Lista 270+80 firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego" została sporządzona we wrześniu br. i obejmuje lata 2014-2015.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM