Kotaniec, producent sosów: 2016 r. był dla nas udany

Autor: www.sadyogrody.pl 09 grudnia 2016 13:01

Kotaniec, producent sosów: 2016 r. był dla nas udany Łukasz Kotaniec, członek zarządu firmy Kotaniec – producenta sosów Folwark/ fot. materiały prasowe

- Rok 2016 zaliczamy do bardzo udanych. Był bardzo intensywny, pełen wyzwań jednak kończymy go z wielką satysfakcją - zapewnia Łukasz Kotaniec, członek zarządu firmy Kotaniec.Firma Kotaniec zrealizowała w 2016 r. zakładane cele. - Skutecznie szerzyliśmy dystrybucję w sieciach detalicznych, dzięki czemu sosy, bardzo popularne w sezonie grillowym, i przez wielu postrzegane jako produkt sezonowy, okazały się produktem całorocznym znajdującym rzesze wielbicieli. Umocniliśmy również naszą pozycję w kanale HoReCa – pozyskując nowych partnerów oraz zacieśniając współpracę z dotychczasowymi kontrahentami –wprowadzając nowy asortyment - mówi Łukasz Kotaniec.

I dodaje, że były też trudniejsze momenty, związane np. z wahaniem cen surowców, na które szczególnie wrażliwe są małe i średnie firmy. - Szczęśliwie z trudnościami sobie poradziliśmy - zapewnia Łukasz Kotaniec.

Firma Kotaniec rok 2017 rozpocznie bardzo pracowicie.

– Zamierzamy kontynuując rozmowy z kontrahentami, z którymi prowadzimy dialog o współpracy oraz kontynuując rozpoczęte projekty. Plany na kolejny rok  to zdecydowanie konsekwencja działań - inwestycja w sprzedaż i marketing. Mamy również wiele pomysłów na nowe projekty, które będziemy zrealizować. Zapowiada się ciekawie i intensywnie- zapewnia Łukasz Kotaniec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM