Julian Pawlak, prezes zarządu Krajowej Unii Producentów Soków

Autor: www.sadyogrody.pl 09 grudnia 2014 14:06

Julian Pawlak, prezes zarządu Krajowej Unii Producentów Soków Julian Pawlak, prezes zarządu Krajowej Unii Producentów Soków

Inicjatywa prowadzenia portalu www.sadyogrody.pl przez redakcję Portalu Spożywczego jest kolejnym potwierdzeniem jej prężnego działania i umiejętności trzymania ręki na pulsie najważniejszych problemów gospodarki żywnościowej - zapewnia Julian Pawlak, prezes zarządu Krajowej Unii Producentów Soków.

Do tej pory nie została stworzona platforma elektroniczna dla wymiany wiedzy, poglądów i porad dla sadownictwa i ogrodnictwa oraz przetwórców i handlowców związanych z tą branżą. Każdy prezentuje argumenty z osobna na własnych portalach i w specjalistycznych wydawnictwach, a odczuwamy brak bezpośredniej debaty na ważne dla branży tematy.

Trudne niekiedy relacje między sadownictwem a przetwórstwem, za pośrednictwem tego serwisu mogłyby znaleźć nową platformę wymiany doświadczeń, gotowości do dyskusji na temat wzajemnych uwarunkowań, nowych propozycji działań i współpracy. Ważna w tym kontekście jest neutralność portalu, który mógłby być traktowany, jako miejsce omawiania problemów "przy stole". 

Mam nadzieję, że planowany portal z pewnością uzupełni tę lukę, a jako, że jestem wiernym czytelnikiem Portalu Spożywczego, to mocno trzymam za powodzenie projektu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM