Historia firmy Bifix: Wszystko zaczęło się od małego gospodarstwa sadowniczego

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 17 grudnia 2016 14:31

Historia firmy Bifix: Wszystko zaczęło się od małego gospodarstwa sadowniczego Dżemy to najnowsza pozycja w asortymencie firmy Bifix, fot. bifix.pl

- Z małej firmy, która posiadała jedną maszynę pakującą, w ciągu dekady opanowaliśmy rynek polskich supermarketów. Kolejne 10 lat poświęciliśmy na powrót do handlu tradycyjnego, czyli małych sieci i sklepów spożywczych. A dzisiaj, jeśli chodzi o herbaty, obsługujemy handel w całej Polsce - mówi w rozmowie z Portalem Spożywczym Wojciech Piasecki, prezes firmy Bifix.

Bifix powołał grupę Ekorodzina, która zrzesza producentów owoców i zajmuje się produkcją dżemów na zlecenie i pod marką Bifix. Na czele Ekorodziny stoi prezes i założyciel Bifix Wojciech Piasecki.

- Dysponujemy gospodarstwami pod Łodzią i 325 ha sadów między Lublinem a Rzeszowem. Są to sady jagodowe, gdzie przygotowujemy produkty do sprzedaży, myjemy je i przechowujemy, a następnie w razie potrzeb przetwarzamy na herbaty lub na dżemy - dodaje Wojciech Piasecki.

Główna siedziba firmy Bifix mieści się nieprzerwanie od 1992 r. w Górkach Małych koło Tuszyna pod Łodzią, gdzie wcześniej znajdowało się gospodarstwo sadownicze założone przez Wojciecha i Marię Piaseckich.

Więcej czytaj na www.dlahandlu.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM