Helio: Dostawców surowców dobieramy rygorystycznie

Autor: www.sadyogrody.pl 19 stycznia 2015 10:33

Helio: Dostawców surowców dobieramy rygorystycznie Leszek Wąsowicz, prezes Helio

- Kluczowymi czynnikami przy doborze dostawców są najwyższa jakość surowca oraz pewność jego pochodzenia. Dlatego stale monitorujemy pod tym względem naszych dostawców, zaś rozpoczynając współpracę z nowym kontrahentem, zawsze poddajemy go szczegółowemu audytowi przez naszych specjalistów - zapewnia Leszek Wąsowicz, prezes Helio.

- W doborze dostawców pomaga nam ponad 20-letnie doświadczenie w branży, znajomość rynku surowcowego, oraz zbudowane przez dziesięciolecia pozytywne relacje biznesowe z kontrahentami na całym świecie - twierdzi Leszek Wąsowicz.

Do głównych kierunków importu Helio zaliczają się m.in. Argentyna, Chile, Chiny, Czechy, Grecja, Holandia, Indie, Turcja, czy USA.

- Choć stawiamy na stałą współpracę z zaufanymi i sprawdzonymi partnerami, nie posiadamy z nimi długoterminowych umów. Dzięki temu układ z dostawcami  jest bardzo jasny, i to mimo różnic językowych, prawnych, czy kulturowych. Dostawcy Helio, niezależnie, z którego są kontynentu, mają świadomość, że nie popadamy w rutynę, zatem w przypadku nie dotrzymania standardów jakości, stracą natychmiast dobrego klienta. Motywacja jest jednak obustronna, bowiem od nas wymaga to, aby cały czas monitorować rynek i poszukiwać nowych źródeł dostaw - zapewnia Leszek Wąsowicz. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM