Grupa Ambra rozszerza ofertę cydrów i wprowadza nowość – Perry Lubelski

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 17 maja 2016 13:13

Grupa Ambra rozszerza ofertę cydrów i wprowadza nowość – Perry Lubelski fot. materiały prasowe Grupy Ambra

Producent i dystrybutor Cydru Lubelskiego - Grupa Ambra, wprowadza w tym sezonie nowe cydry oraz perry. - Cydr Lubelski z Antonówki zostaje zaś wprowadzony na stałe – zapowiada Michał Rozalicz, dyrektor marketingu Grupy Ambra.

- W nadchodzącym sezonie chcemy dać konsumentom duży wybór. Skoncentrujemy się teraz na nowym smaku naszego Cydru Lubelskiego, jakim jest cydr na miodzie – mówi Michał Rozalicz.

- Do tej pory nie udało nam się upowszechnić Cydru na Miodzie tak jak klasycznego Cydru Lubelskiego, dlatego teraz na tym się skoncentrujemy, odświeżamy m.in. szatę graficzną Cydru Lubelskiego na Miodzie – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Michał Rozalicz.

- Drugą rzeczą będzie ponowne i masowe już wprowadzenia jednoodmianowego Cydru Lubelskiego z Antonówki, który zagości w sklepach nie tylko sezonowo, ale już na stałe. Po trzecie  będzie absolutna nowość, czyli Perry Lubelski. Będzie to napój odmianowy z polskich gruszek, z jednej z najpopularniejszym odmian - konferencja – mówi również dyrektor marketingu Ambry.

Więcej na www.portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM