Food Show: Firmy z branży owocowo-warzywnej wezmą udział w święcie kulinariów

Autor: www.sadyogrody.pl 24 lutego 2017 15:22

Food Show: Firmy z branży owocowo-warzywnej wezmą udział w święcie kulinariów fot. materiały prasowe Food Show 2017

Gospodarstwo Rolne Michał Sznajder, Dary Natury, Słoneczna Tłocznia, soki Pyrsk czy Biurkom Flampol (właściciel marki Oryginalny Sok) - to tylko niektóre przedsiębiorstwa związane z sektorem ogrodniczym, które wezmą udział w Food Show 2017 - organizowanym przez wydawcę serwisów portalspozywczy.pl i sadyogrody.pl, wielkim świecie kulinariów i polskiej żywności.

Gospodarstwo Rolne Michał Sznajder, Dary Natury, Słoneczna Tłocznia, soki Pyrsk czy Biurkom Flampol będą wystawcami podczas Food Show 2017. Na uwagę zasługuje m.in. pierwszy z tych przedsiębiorców.

Gospodarstwo Rolne Michał Sznajder specjalizuje się w kwaszeniu ogórków, kapusty i buraczków. To małe przedsiębiorstwo z Dolnego Śląska. Pola, na których uprawiane są warzywa przeznaczone do kwaszenia znajdują się na obszarze Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy.

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz naturalnej żywności. Położona jest w południowej części województwa podlaskiego, w powiecie siemiatyckim, w wiosce Koryciny.

Słoneczna Tłocznia, soki Pyrsk czy Biurkom Flampol są producentami soków NFC.

Przedstawicieli branży ogrodniczej nie zabraknie także w debatach, które będą towarzyszyć Food Show 2017. Swoje obecność w panelu poświęconym lokalnej i regionalnej żywności zapowiedział już m.in. Adam Pajewski ze stowarzyszenia Sady Grójeckie. 

WIĘCEJ INFORMACJI O WYDARZENIU I REJESTRACJA GOŚCI NA FOODSHOW.PL.

Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły wydarzenia dla biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Food Show dla profesjonalistów (16-17 marca) będzie platformą wymiany doświadczeń i okazją do szeroko zakrojonej dyskusji o wyzwaniach stojących przed branżą spożywczą i gastronomiczną. Producenci żywności, dystrybutorzy, dostawcy dla branży HoReCa, a także kucharze, restauratorzy, sommelierzy i analitycy branży debatować będą o nowych zjawiskach w przemyśle spożywczym, w kontekście zwiększającej się świadomości konsumentów.

Trzeci dzień Food Show (18 marca) to szereg atrakcji dla publiczności, która w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego będzie mogła spotkać osoby znane z popularnych programów o gotowaniu, wybitnych szefów kuchni, blogerów i krytyków kulinarnych. Na smakoszy czekać będą ponadto najlepsze food trucki z regionu, pokazy live cooking, warsztaty, spotkania z ekspertami, degustacje i konkursy z nagrodami.

W ramach Food Show odbędą się także znaczące wydarzenia, takie jak: kolejna edycja festiwalu kulinarnego FOOD FEST!Katowice, rozstrzygnięcie konkursu Food Show Star na Najlepszego Dostawcę produktów spożywczych i Najlepszy Produkt spożywczy dla sektora HoReCa oraz Najlepszą Restaurację na Śląsku, czy Mega Wieczór Kulinarny z udziałem gości biznesowych, wielbicieli dobrego jedzenia i pasjonatów sztuki kulinarnej, dla których specjalnie wyselekcjonowani kucharze, w formule live cooking, przygotują swoje popisowe dania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM