Cykoria, producent przypraw i przekąsek owocowych, chce zwiększać sprzedaż

Autor: www.sadyogrody.pl / www.portalspozywczy.pl 22 stycznia 2016 12:36

Cykoria, producent przypraw i przekąsek owocowych, chce zwiększać sprzedaż fot. materiały prasowe / Cykoria

Zwiększenie sprzedaży, rozszerzenie dystrybucji i wzmocnienie wizerunku to główne cele firmy Cykoria na 2016 rok.

- Chcemy, aby nasze produkty były bardziej rozpoznawalne wśród konsumentów i aby mogli oni z łatwością dokonać ich zakupu, także przez internet. W tym celu pogłębiliśmy naszą współpracę ze sklepem dodomku.pl, który posiada praktycznie większość naszego asortymentu. Współpracę tą wzmocnimy w tym roku dodatkowymi działaniami, zwiększającymi rozpoznawalność marki – mówi Jerzy Kurowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cykoria SA.

Dodatkowym celem na bieżący rok jest wypromowanie naszych najnowszych produktów a zwłaszcza Jabcusiów Lekkich z Natury, będących zdrową przekąską. Ze względu na swój skład chipsy te wpisują się w nowe zasady funkcjonowania sklepików szkolnych i to właśnie firma chce wykorzystać w swoich działaniach.

- Promować będziemy także nasz kolejny, naturalny produkt - Smakosza Extra z Natury. Mieszanka ta pozbawiona jest jakichkolwiek substancji konserwujących i zawiera kilkanaście suszonych warzyw, ziół oraz przypraw. Chcemy być bliżej natury - mówi Jerzy Kurowski.

Cykoria SA jest producentem koncentratów spożywczych, suszów warzyw i owoców, przypraw i mieszanek przyprawowych, a także suszu cykorii korzeniowej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM