Związkowcy wywalczyli podwyżki w ARiMR?

$data.author.description Autor: Farmer.pl 12 października 2015 16:20

Związkowcy wywalczyli podwyżki w ARiMR? Planowana kwota na zwiększenie wynagrodzeń pracowników ARiMR w 2016 roku to ok. 30 mln zł/ fot. shutterstock

Będą podwyżki w ARiMR? Wiele na to wskazuje, chociaż to tylko plany. Przekazano założenia do projektu planu finansowego na rok 2016, które przewidują wzrost kosztów z tytułu wynagrodzeń o 5,5 proc., planowana kwota na zwiększenie wynagrodzeń pracowników ARiMR w 2016 roku to ok. 30 mln zł - podaje farmer.pl.

Jak informuje ARiMR planowana kwota na zwiększenie wynagrodzeń pracowników ARiMR w 2016 roku to ok. 30 mln zł. Odnośnie jej rozdysponowania informujemy, że z uwagi na fakt, iż stanowi ona jedynie zapis w projekcie ustawy budżetowej, ARiMR na tym etapie nie dokonała uszczegółowienia zasad podziału tych środków. Jednocześnie zapewniamy, że pracodawca na bieżąco prowadzi analizę wynagrodzeń pracowników a polityka płacowa realizowana przez Agencję ukierunkowana jest na wzrost wynagrodzeń pracowników najmniej zarabiających, uwzględniając ich zaangażowanie i efekty pracy.

Jednocześnie, przygotowując propozycję planu finansowego na rok 2016, ARiMR po raz kolejny podjęła stosowne działania, aby umożliwić zwiększenie w kolejnych latach kosztów na fundusz wynagrodzeń dla pracowników Agencji. Do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Finansów przekazano założenia do projektu planu finansowego na rok 2016, które przewidują wzrost kosztów z tytułu wynagrodzeń o 5,5 proc., w stosunku do roku 2015.

Czytaj więcej na www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM