Związek Sadowników w Brukseli na spotkaniu o promocji produktów rolnych

Autor: www.sadyogrody.pl / ZSRP 01 lutego 2017 14:14

W Brukseli - w związku z rozpoczęciem nowego naboru do składania wniosków na promocję produktów rolnych - zorganizowano informacyjny dzień otwarty dla potencjalnych beneficjentów, w którym uczestniczył Związek Sadowników RP.

Zainteresowane organizacje mogły zgłaszać uczestników . Wydarzenie miało miejsce w centrum konferencyjnym Albert Borschette i cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem, brakowało miejsc dla chętnych. Specjaliści z Agencji CHAFEA (The Consumers, Health, Agriculture and Food Executive Agency) przedstawiili warunki składania wniosków o dotacje, zmiany obowiązujące od 2017 roku oraz zaprezentowali nowy portal informacyjny, dzięki któremu już w tym roku będzie można on-line otrzymać odpowiedzi na nurtujące beneficjentów pytania.

Przedstawiciele z pięciu krajów członkowskich UE przedstawili także swoje kampanie promocyjne  m.in. na rynku mleka, kiwi czy wieprzowiny. Poza serią interesujących prezentacji podczas wydarzenia  zorganizowano pracę w grupach w celu interakcji z potencjalnymi  zagranicznymi partnerami, a także konsultacje z przedstawicielami helpdesk CHAFEA. 

Związek Sadowników RP reprezentowała Katarzyna Bekasiewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM