Wydłużono terminy na dokończenie inwestycji z PROW 2007-2013

Autor: Agrobiznes w TVP 29 czerwca 2015 14:11

Wydłużono terminy na dokończenie inwestycji z PROW 2007-2013 fot. shutterstock

Rolnicy i przedsiębiorcy, którzy ubiegają się o dotacje z programu rozwoju obszarów wiejskich na lata 2007-2013, mają więcej czasu na dokończenie inwestycji finansowanych z tego tytułu. Żeby skorzystać z przedłużenia terminu muszą jak najszybciej złożyć wniosek w Agencji Restrukturyzacji i modernizacji Rolnictwa – podano w programie "Agrobiznes" w TVP.

Wnioskodawcy prosili o wydłużenie terminu realizacji w związku z przedłużającym się procesem inwestycyjnym i dlatego ARiMR wydłużyła ten termin do końca września. Więcej czasu na realizację inwestycji mają rolnicy i przedsiębiorcy, którzy ubiegają się o dotacje z sześciu działań PROW na lata 2007-2013.

Do 30 czerwca należy złożyć wniosek o przedłużenie terminu realizacji inwestycji w przypadku działań: zwiększenie wartości dodanej, tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz odtwarzanie produkcji leśnej.

Dwa tygodnie dłużej bo do 15 lipca będą przyjmowane wnioski o przedłużenie terminu realizacji z działań: modernizacja gospodarstw rolnych, różnicowanie działalności oraz przywracanie produkcji rolnej. 

Więcej zobacz w programie Agrobiznes.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM