Szydło: Polscy rolnicy coraz więcej pracują, ale uzyskują coraz niższe dochody

Autor: PAP 05 sierpnia 2015 10:29

Szydło: Polscy rolnicy coraz więcej pracują, ale uzyskują coraz niższe dochody Wiceprezes zadeklarowała, że jeśli PiS będzie miało zaszczyt po jesiennych wyborach tworzyć rząd, to premier tej partii będzie stał po stronie polskich rolników/ fot. PTWP (P.Waniorek / ŻelaznaStudio)

Wiceprezes PiS Beata Szydło była we wtorek we wsi Złaków Kościelny (woj. łódzkie). - Polskie rolnictwo potrzebuje dobrego gospodarza, a rolnicy partnera w rządzie; my takim partnerem będziemy - mówiła.

Wiceprezes zadeklarowała, że jeśli PiS będzie miało zaszczyt po jesiennych wyborach tworzyć rząd, to premier tej partii będzie stał po stronie polskich rolników. Przekonywała, że polskie rolnictwo jest priorytetem. Szydło mówiła, że polscy rolnicy coraz więcej pracują, ale uzyskują coraz niższe dochody. Tymczasem - zaznaczyła - chodzi o to, by rolnicy mogli planować rozwój swoich gospodarstw i myśleć o spokojnej i bezpiecznej przyszłości swoich rodzin na polskiej wsi.

Szydło rozmawiała z miejscowymi rolnikami i została oprowadzona po gospodarstwie rolnym w Złakowie Kościelnym.

Wiceprezes PiS towarzyszył europoseł Janusz Wojciechowski, który ocenił, że polska wieś nie ma gospodarza. "Polityka rolna praktycznie nie istnieje. Jest co najwyżej administrowanie, a nawet tylko biurokracja rolna" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM