SGB: Producenci owoców i warzyw rozważnie podejmują decyzje kredytowe (video)

Autor: Aneta Gwara/www.sadyogrody.pl 25 listopada 2016 16:04

SGB: Producenci owoców i warzyw rozważnie podejmują decyzje kredytowe (video) Izabella Makuch, wiceprezes Banku Spółdzielczego w Warce / fot. PTWP

Producenci owoców i warzyw bardzo chętnie korzystają z produktów bankowych. Jesteśmy zawsze bardzo blisko klientów, sadowników i rolników. Działamy od wielu lat razem z nimi, wspieramy ich działalność gospodarczą i jesteśmy przygotowani do finansowania określonych inwestycji – mówi w rozmowie z redakcją www.sadyogrody.pl Izabella Makuch, wiceprezes Banku Spółdzielczego w Warce.

Dodaje, że w ofercie banku spółdzielczego są takie kredyty jak kredyty obrotowe, klęskowe, preferencyjne z dopłatami ARiMR, które przeznaczone są na finansowanie bieżącej działalności.

- Producent owoców i warzyw jest dzisiaj niewątpliwie klientem, który posiada ogromną wiedzę ekonomiczną, korzysta ze szkoleń, warsztatów w zakresie prowadzonej działalności, poszerza swoją wiedzę korzystając z branżowej prasy. Nie mniej jednak jest to klient, który bardzo rozważnie podejmuje decyzje kredytowe, tym samym reguluje terminowo swoje zobowiązania. Krótko mówiąc jest to bardzo dobry i ważny klient dla banków spółdzielczych – przyznaje Izabella Makuch. 

IZABELLA MAKUCH BYŁA UCZESTNICZKA I PRELEGENTKĄ PODCZAS II EDYCJI KONFERENCJI "SADY I OGRODY NA NARODOWYM".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM