SGB i MasterCard uruchomiły wspólny program finansowy dla rolników

Autor: www.sadyogrody.pl 24 maja 2016 08:07

SGB i MasterCard uruchomiły wspólny program finansowy dla rolników fot. shutterstock

Banki Spółdzielczej Grupy Bankowej (SGB) i MasterCard poinformowały o uruchomieniu przygotowanego z myślą o potrzebach rolników programu rabatowego AGRO, zapewniającego zniżki na zakupy opłacone kartą płatniczą.

Partnerami programu AGRO SGB są głównie sklepy oferujące produkty rolnicze, w tym specjalistyczny sprzęt i maszyny. Przyłączyły się do niego już pierwsze placówki partnerskie, a ich lista będzie sukcesywnie poszerzana. Współpraca z nimi jest nawiązywana przy udziale lokalnych Banków Spółdzielczych SGB, co pozwala wybrać sprzedawców cieszących się zaufaniem. Sklepy uczestniczące w programie będą oznakowane materiałami reklamowymi, takimi jak naklejki i wobblery z logo programu rabatowego AGRO SGB. 

Program rabatowy AGRO SGB stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują nie tylko dostosowanej do swoich potrzeb oferty, ale też atrakcyjnych cen. Z najnowszych badań opinii przeprowadzonych na zamówienie MasterCard wynika, że zniżki i inne promocje są, obok wygody, szybkości i bezpieczeństwa transakcji, ważnym elementem zachęcającym Polaków do płacenia kartą.

Program AGRO wspiera też sklepy partnerskie, biorące udział w projekcie. Pozwala im przyciągnąć klientów i wyróżnić się na tle konkurencji. Nagradzanie zakupów u lokalnych dostawców, które pozwala im zwiększyć obroty, jest więc formą wsparcia rozwoju drobnych przedsiębiorców w poszczególnych regionach Polski.

Spółdzielczą Grupę Bankową tworzą 202 Banki Spółdzielcze oraz SGB-Bank S.A. jako bank zrzeszający. Swoim zasięgiem grupa SGB obejmuje niemal całą Polskę. Placówki Banków Spółdzielczych SGB można znaleźć zarówno w dużych miastach: Warszawa, Poznań, Łódź, Szczecin, Wrocław, Rzeszów, Częstochowa, Gdynia, a także w średnich i małych miejscowościach. Zrzeszone z SGB-Bankiem Banki Spółdzielcze nieustannie zwiększają obszar działalności handlowej, oferując usługi za pomocą sieci niemal 1.800 placówek oraz elektronicznych kanałów dostępu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM