Rzecznik PSL: Broni nie składamy, zabieramy się do pracy

Autor: Parlamentarny.pl 26 października 2015 11:43

- Broni nie składamy, zabieramy się do pracy i będziemy starali się, żeby za 4 lata ten wynik przynajmniej podwoić – mówi Jakub Stefaniak, rzecznik prasowy PSL - informuje parlamentarny.pl.

Według sondażu agencji badawczej Ipsos PSL otrzymał 5,2-procentowe poparcie. Może liczyć na 18 mandatów. – Liczymy, że będziemy trochę lepiej. Myślę, że są szanse, by wynik exit poll się jeszcze poprawił, chociażby ze względu na to, że cząstkowe wyniki zazwyczaj schodzą z komisji w większych miastach, dojdą więc jeszcze wyniki z mniejszych miejscowości i być może uda się ten wynik polepszyć – mówi Jakub Stefaniak, rzecznik prasowy PSL.

Jak twierdzi w rozmowie z Parlamentarny.pl, partia nie jest rozczarowana wynikiem. – Startowaliśmy z pozycji formacji, która rządzi krajem przez ostatnie 8 lat. Nie były to lata zmarnowane, wynik udało nam się obronić. Choć jest to nieco ponad 5 proc, to jak spojrzymy i porównamy z wynikiem Platformy Obywatelskiej, tam ten spadek procentowy jest dużo wyższy – twierdzi. I dodaje. – Broni nie składamy, zabieramy się do pracy i będziemy starali się, żeby za 4 lata ten wynik przynajmniej podwoić – zapewnia.

Więcej na www.parlamentarny.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM