Rekordowa liczba użytkowników portalu www.sadyogrody.pl

Autor: www.sadyogrody.pl 16 listopada 2015 13:20

Rekordowa liczba użytkowników portalu www.sadyogrody.pl fot. PTWP

Ponad 51 tys. unikalnych użytkowników odnotował w październiku br. portal www.sadyogrody.pl należący do Grupy PTWP. Dziękujemy naszym czytelnikom za rekordowy miesiąc i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu przez cały rok!

Portal www.sadyogrody.pl to aktualne doniesienia dotyczące rynku owoców i warzyw, cen tych surowców, przetwórstwa oraz szereg porad z dziedziny nawożenia, ochrony roślin oraz techniki sadowniczo-ogrodniczej.

Czytelnicy docenili formułę serwisu, co uwidaczniają statystyki. Październik 2015 r. upłynął pod znakiem zbiorów jabłek oraz wielu gatunków warzyw. Uwagę naszych czytelników skupiały także wybory parlamentarne, które przyniosły zmiany w resorcie rolnictwa. Warto także zwrócić uwagę, że żywo zareagowaliśmy na doniesienia dotyczące podatku VAT od wycofywanych z rynku (zgodnie z rozporządzeniem unijnym) owoców i warzyw, zamieszczając w serwisie szereg komentarzy dotyczących tego problemu. Na wzrost oglądalności wpłynęło także unikalne badanie: "Barometr cen skupu jabłek przemysłowych”, które pokazuje naszym czytelnikom aktualne ceny oraz trendy w tym sezonie.

Powyższe tendencje potwierdza również fakt, że trzema najchętniej odwiedzanymi przez naszych czytelników podserwisami były: Owoce, Prawo i dotacje oraz Agrotechnika.

Nie spoczniemy na laurach! Na kolejne tygodnie szykujemy dla naszych czytelników kolejne ciekawe tematy artykułów oraz wywiady z przedstawicielami branży. Nadal będziemy monitorować ceny jabłek oraz możliwości eksportowe dla tych owoców. Będziemy także zajmować się tematem rozwoju grup producenckich oraz możliwościami pozyskania dotacji i dopłat unijnych, które pojawią się z początkiem 2016 roku.

Na łamach naszego portalu czytelnicy odnajdą także pełne relacje z konferencji „Sady i Ogrody”, która odbędzie się 19 listopada na Stadionie PGE Narodowy. Będziemy na niej gościć ekspertów rynkowych, prezesów czołowych polskich grup producenckich oraz naukowców z dziedziny warzywnictwa oraz sadownictwa.

Serdecznie zapraszamy na konferencję oraz do odwiedzin serwisu www.sadyogrody.pl! Zarejstruj się!

Owocnej lektury!

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM