PUP w Grójcu: Wnioski dot. zatrudnienia cudzoziemców tylko drogą elektroniczną

Autor: www.sadyogrody.pl/www.pupgrojec.pl 11 sierpnia 2017 15:33

PUP w Grójcu: Wnioski dot. zatrudnienia cudzoziemców tylko drogą elektroniczną fot. shutterstock

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu informuje, że od 1 stycznia 2018r. wejdzie w życie ustawa z dnia 20.07.2017r. o zmianie ustawy o promocji zatrudniania i instytucjach rynku pracy.

- Konsekwencją wejścia w życie ww. ustawy będzie zastąpienie dziś obowiązującego oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi- zezwoleniem na pracę sezonową (dla PKD zaliczanych do prac sezonowych,  z obszaru rolnictwa, ogrodnictwa i turystyki) oraz oświadczeniem o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi ( dla pozostałych podklas PKD) - czytamy w stronie Urzędu.

Dla sprawnego przebiegu obsługi spraw związanych z powierzeniem pracy cudzoziemcowi PUP w Grójcu od 1 stycznia 2018r. wnioski w w/w sprawach będzie przyjmował tylko w formie elektronicznej.

- W związku z powyższym uprzejmie proszę o aktualne korzystanie z formularza elektronicznego, udostępnionego w praca.gov.pl. - podano.

Zachęcono także do korzystania ze stanowiska komputerowego w Urzędzie Pracy (I piętro) dedykowane dla podmiotów chcących rejestrować oświadczenia elektronicznie. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oświadczeń na formularzu elektronicznym można uzyskać w pokoju 205.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM