Mija termin składania wniosków o wsparcie dla producentów czarnej porzeczki

Autor: www.sadyogrody.pl/ARiMR 30 września 2015 15:01

Mija termin składania wniosków o wsparcie dla producentów czarnej porzeczki ARiMR przyjmuje wnioski o wsparcie finansowe od producentów czarnej porzeczki/ fot. shutterstock.com

Jeszcze tylko dziś ARiMR przyjmuje wnioski o wsparcie finansowe od producentów czarnej porzeczki, którzy w 2015 roku ponieśli straty z powodu niskich tych owoców. Biura powiatowe ARiMR będą czynne dłużej.

Również wnioski są przyjmowane od rolników, którym susza w znacznym stopniu zniszczyła uprawy. ARiMR, aby ułatwić rolnikom i producentom składanie wniosków wydłużyła godziny pracy. We wtorek 29 września, wnioski przyjmowane były do godziny 18, a ostatniego dnia naboru, w środę 30 września, biura powiatowe ARiMR będą czynne do godziny 22.

Jeżeli rolnik nie będzie mógł złożyć swojego wniosku o pomoc w wyznaczonych godzinach pracy ARiMR, może zwrócić się do biura powiatowego z prośbą o ustalenie indywidualnego terminu, w którym może tego dokonać. ARiMR prosi o telefoniczne umawianie takich spotkań z kierownikami biur powiatowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM