Krewny posła PiS zastępcą kierownika nowosądeckiego biura ARiMR

Autor: Gazeta Krakowska 17 marca 2016 08:42

Właściciel pizzerii „Luka” w Korzennej (woj. małopolskie) - Wojciech Wideł - zostanie zastępcą kierownika nowosądeckiego biura ARiMR. Wpływ mógł mieć na to fakt, że jest on krewnym Joachima Brudzińskiego, wicemarszałka Sejmu i posła PiS - pisze "Gazeta Krakowska".

 

Objęcie przez Wojciecha Widła stanowiska zastępcy kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Nowym Sączu nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Roman Potoniec, nowy kierownik biura agencji w Nowym Sączu i powiatowy radny PiS, nie chciał komentować sprawy - To nie ja decyduję o tym, kto pełnić będzie to stanowisko. To decyzja Małopolskiego Oddziału Regionalnego - mówił w rozmowie z Gazetą Krakowską.

Urzędnicy plotkują, że Wideł jest krewnym Joachima Brudzińskiego, prominentnego działacza PiS. Dziennikarze dotarli do informacji, że matka wicemarszałka Sejmu pochodziła ze wsi Trzycierz w gminie Korzenna. Mimo starań nie udało im się jednak potwierdzić pokrewieństwa między Widłem a Brudzińskim.

Czytaj więcej w Gazecie Krakowskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM