Już 22 listopada zapraszamy na konferencję "Sady i ogrody"

Autor: www.sadyogrody.pl 09 października 2016 10:17

Już 22 listopada zapraszamy na konferencję "Sady i ogrody" fot. PTWP

Redakcja serwisu www.sadyogrody.pl wraz z wydawcą – Grupą PTWP SA - organizują II edycję konferencji „Sady i Ogrody”, która odbędzie się 22 listopada 2016 r. Miejscem tego wydarzenia będzie Stadion PGE Narodowy w Warszawie.

22 listopada odbędzie się II edycja konferencji – „Sady i Ogrody”, w której udział zapowiedzieli wybitni eksperci ze świata nauki, polityki i biznesu.

Podczas listopadowego spotkania zostaną poruszone zagadnienia z zakresu agrotechniki i uprawy owoców i warzyw, ochrony roślin oraz nowatorskich pomysłów na biznes w branży ogrodniczej, a także z zakresu finansów oraz prawa.

Omówimy sytuację na rynku, podsumujemy sezon i porozmawiamy o wyzwaniach i perspektywach dla branży. Nowością będzie blok tematyczny poświęcony grupom producentów owoców i warzyw, czyli spotkanie szefów największych grup w Polsce, którzy wymienią poglądy i porozmawiają o przyszłości zorganizowania tego sektora.

W tym roku, podczas uroczystej gali towarzyszącej II edycji „Sady i Ogrody” oraz IV edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie”, ogłosimy wyniki  I edycji konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2016. Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi w konkursie będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl.

Czytaj więcej na temat konkursu: INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2016

Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie”. Tegoroczna konferencja jest wyjątkowa ze względu na obchody 85-lecia „Farmera”, który jest najstarszym magazynem rolniczym w Polsce.

Czytaj więcej na temat Jubileuszu Farmera: Spotkajcie się z nami 22 listopada w Warszawie na stadionie PGE Narodowym

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM