Jurgiel: To kłamstwo, że PiS nie ma pomysłu na polskie rolnictwo!

$data.author.description Autor: portalspozywczy.pl 08 sierpnia 2016 15:45

Jurgiel: To kłamstwo, że PiS nie ma pomysłu na polskie rolnictwo! Krzysztof Jurgiel; Fot. PTWP

Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, kolejny raz odpiera zarzuty wytaczane pod jego adresem przez polityków opozycji. Szef resortu rolnictwa kłamstwem określił opinię Artura Dunina z Platformy Obywatelskiej, zgodnie z którą PiS nie ma pomysłu na polskie rolnictwo - informuje portalspozywczy.pl.

W ubiegłym tygodniu Artur Dunin, poseł Platformy Obywatelskiej i członek sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w negatywny sposób odniósł do polityki rolnej prowadzonej przez obecną większość parlamentarną. Dunin podkreślił, iż Prawo i Sprawiedliwość nie ma pomysłu na polskie rolnictwo, przez co szkodzi polskiej racji stanu.

- Poseł Artur Dunin z Platformy Obywatelskiej wcielił się w rolę komentatora polityki rolnej rządu Prawa i Sprawiedliwości, i - jak się zdaje – powinien być kompetentny, dobrze zorientowany, ponieważ jest członkiem Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jego oceny, że Prawo i Sprawiedliwość nie ma pomysłu na polskie rolnictwo są kłamstwem upowszechnianych przez lidera PSL Władysława Kosiniaka–Kamysza. W odróżnieniu od poprzedniej ekipy PO – PSL, nasz rząd posiada dokładnie opisaną i sprecyzowaną politykę rolną, w ścisłym powiązaniu z polityką wobec obszarów wiejskich. W resorcie rolnictwa powstał program działań na lata 2015- 2019, który jest konsekwentnie realizowany - zauważa Krzysztof Jurgiel. 

- I kto to wytacza armatę wielkiego kalibru, z patriotyczną troską o polską rację stanu? Poseł Platformy, partii obojętnej na wyprzedaż polskiej ziemi, na nadużycia spekulacyjne tolerowane przez 8 lat rządów PO z PSL - dodaje minister rolnictwa.

Więcej na www.portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM