Do ARiMR wpłynęło już 549 wniosków o wsparcie na modernizację gospodarstw

Autor: www.sadyogrody.pl/ARiMR 10 kwietnia 2016 15:42

Do ARiMR wpłynęło już 549 wniosków o wsparcie na modernizację gospodarstw Rolnicy ubiegają się oni o przyznanie wsparcia w wysokości blisko 102 mln zł / fot. Pasquali / URMIK

W ciągu sześciu dni naboru wnioski o pomoc złożyło 549 rolników. Ubiegają się oni o przyznanie wsparcia w wysokości blisko 102 mln zł – informuje ARiMR.

Przez niemal miesiąc, od 31 marca do 29 kwietnia 2016 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych" finansowanego z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Termin ten oraz zasady udzielania takiej pomocy ogłosił 29 lutego Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Daniel Obajtek za pośrednictwem dziennika ogólnopolskiego i portalu internetowego ARiMR.

Wnioski o przyznanie pomocy przyjmują oddziały regionalne ARiMR właściwe ze względu na miejsce realizacji inwestycji. Można je również złożyć za pośrednictwem biura powiatowego ARiMR, należącego do takiego  OR. Dokumenty aplikacyjne można składać osobiście, przez upoważnioną osobę lub przesyłką rejestrowaną, nadaną w placówce pocztowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM