BGŻ BNP Paribas promuje kredyty z dopłatami dla rolników

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 01 września 2015 13:22

BGŻ BNP Paribas promuje kredyty z dopłatami dla rolników W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii marketingowej promującej kredyt preferencyjny/ fot. shutterstock

W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii marketingowej promującej kredyt preferencyjny z dopłatami ARiMR do oprocentowania. Kredyt charakteryzuje się niższą od rynkowej stopą procentową, która obecnie wynosi 3 proc. w skali roku.

Bank BGŻ BNP Paribas ma najlepszą na rynku ofertę kredytów preferencyjnych dla rolników – wynika z konkursu przeprowadzonego wiosną przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dzięki wygranej w konkursie, w którym brały udział największe na rynku banki, Bank otrzymał blisko 900 mln zł, co oznacza 60 proc. przyznanego ogółem limitu.

Klient nie ponosi żadnych opłat związanych z udzieleniem i obsługą kredytu przez cały okres kredytowania.

Kredyty preferencyjne w większości wykorzystywane są na zakup gruntów rolnych, budowę oraz modernizację budynków oraz zakup maszyn i urządzeń, a także zakładanie plantacji wieloletnich. Z tej oferty mogą korzystać nie tylko rolnicy, ale również firmy z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM