Będzie prościej składać wnioski o dopłaty bezpośrednie przez internet

$data.author.description Autor: Farmer.pl 19 stycznia 2017 10:02

Będzie prościej składać wnioski o dopłaty bezpośrednie przez internet Od tego roku uproszczone ma być składanie wniosków o dopłaty bezpośrednie przez Internet / fot. pixabay

Od tego roku uproszczone ma być składanie wniosków o dopłaty bezpośrednie przez Internet - nie trzeba już będzie składać wcześniej papierowych wniosków o dostęp do systemu informatycznego ARiMR - informuje ARiMR.

Został opublikowany projekt rozporządzenia ministra rolnictwa i rozwoju wsi zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań, jakie powinien spełniać formularz wniosku umieszczany na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Nie będzie formy „papierowej” występowania o login i kod dostępu – wszystko można będzie załatwić przez Internet.

Jako login do systemu informatycznego ARiMR posłuży numer identyfikacyjny producenta. Kod dostępu będzie podawany automatycznie po zalogowaniu i podaniu:

- 8 ostatnich cyfr rachunku bankowego lub rachunku w spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej, podanego we wniosku o wpis do ewidencji producentów

- kwoty środków finansowych wypłaconych przez agencję jako ostatnią przed 1 stycznia roku, w którym został złożony wniosek o nadanie kodu dostępu.

Więcej na www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM