Bank BGŻ BNP Paribas będzie ekspertem od sektora Agro?

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 24 czerwca 2015 14:51

Bank BGŻ BNP Paribas będzie ekspertem od sektora Agro? www.shutterstock.com

Bank BGŻ BNP Paribas rozszerza działalność sektorową i może stać się centrum kompetencji Agro dla grupy BNP Paribas w regionie.

BGŻ BNP Paribas jest siódmym co do wielkości bankiem uniwersalnym w Polsce i jedyną instytucją w naszym kraju z tak szeroką ofertą – od pionu detalicznego, usług bankowości korporacyjnej, aż po obsługę korporacji międzynarodowych i sektora Agro.

- Nadal będziemy koncentrować się na analizach sektorowych i nawet będzie to poszerzane. Bardzo możliwe, że będziemy swojego rodzaju specjalistą od sektora Agro w regionie, takim centrum kompetencji Agro dla grupy - mówi Józef Wancer, prezes Banku BGŻ BNP Paribas.

- Mamy wiedzę w Agro, know-how, doświadczenie i wiemy czego potrzebują klienci. Wprowadzimy też nowe produkty, które wejdą na rynek pod hasłem klientów Agro. Teraz Agro jest specjalizacją, a nie tylko częścią działalności detalicznej. Powołaliśmy też osobę z związaną z Agro do zarządu, po to żeby pokazać jak ważny jest ten obszar dla nas także w przyszłości - dodaje.

Bank BGŻ BNP Paribas od 29 czerwca rozpoczyna działalność pod nową nazwą i logo „BGŻ BNP Paribas”. Znikną nazwy Bank BGŻ i BNP Paribas Bank Polska, a pojawi się marka BGŻ BNP Paribas. Wprowadzenie nowej nazwy, marki i logo to kolejny etap procesu integracji Banku BGŻ BNP Paribas, który formalnie powstał 30 kwietnia 2015 r. w wyniku połączenia dwóch komplementarnych banków należących do międzynarodowej grupy BNP Paribas: banku BGŻ i BNP Paribas Bank Polska.

Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej.

Czytaj więcej na www.portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM