ARiMR uruchamia punkty informacyjne w Biurach Powiatowych i Oddziałach Regionalnych

Autor: www.sadyogrody.pl/ARiMR 01 września 2016 14:38

ARiMR uruchamia punkty informacyjne w Biurach Powiatowych i Oddziałach Regionalnych fot. za Farmer.pl

Od dnia 1 września w każdym Biurze Powiatowym i Oddziale Regionalnym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchamia PUNKTY INFORMACYJNE.

W ten sposób Agencja chce ułatwić rolnikom, przedsiębiorcom oraz przetwórcom i innym osobom zainteresowanym pomocą, dostęp do informacji o ofercie wsparcia realizowanego przez ARiMR, a także promować poszczególne formy tej pomocy.

Dzięki punktom informacyjnym instytucja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tym wszystkim, którzy potrzebują rzetelnej i jasnej informacji o kolejnych działaniach uruchamianych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 oraz innych zadaniach związanych z obecną perspektywą finansową.

Podstawowym zadaniem Punktów Informacyjnych ARiMR będzie udzielanie pełnej i rzetelnej informacji o obecnie wdrażanych instrumentach wsparcia, oferowanych przez naszą Agencję, m.in. takich jak: płatności bezpośrednie, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020, pomoc krajowa i inne.

Osoba, która odwiedzi Punkt Informacyjny zostanie poinformowana o możliwościach uzyskania różnych form wsparcia finansowego, wymaganiach formalnych, terminach naborów wniosków oraz wysokości dofinansowania w ramach konkretnych działań. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM