ARiMR: Istnieje możliwość ubiegania się o kredyty na wznowienie produkcji

Autor: www.sadyogrody.pl/ARiMR 25 stycznia 2016 15:26

ARiMR: Istnieje możliwość ubiegania się o kredyty na wznowienie produkcji Daniel Obajtek, prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, informuje o możliwości ubiegania się o pomoc finansową w formie kredytów na wznowienie produkcji po klęskach żywiołowych/ fot. shutterstock

Daniel Obajtek, prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, informuje o możliwości ubiegania się o pomoc finansową w formie kredytów na wznowienie produkcji po klęskach żywiołowych (linia kredytowa o symbolu K01, K02).

W dniu 27 stycznia 2016 r. na internetowej platformie PA Agencja udostępni współpracującym bankom środki w kwocie 250 mln zł z przeznaczeniem na limity akcji kredytowej i 2,1 mln zł na dopłaty do oprocentowania kredytów na wznowienie produkcji po klęskach żywiołowych, planowanych do udzielenia w 2016 r.

O kredyt z linii K01 i K02 rolnicy mogą ubiegać się w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych w nich Bankach Spółdzielczych oraz w bankach BGŻ BNP Paribas S.A., Krakowskim Banku Spółdzielczym, PEKAO S.A., BZ WBK S.A. oraz Raiffeisen Bank Polska S.A. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM