31 lipca ostatnim dniem składania wniosków o wypłatę środków za wycofanie

Autor: www.sadyogrody.pl/ARR 25 lipca 2016 13:49

Agencja Rynku Rolnego przypomina, że ostatecznym terminem składania wniosków o wypłatę wsparcia dla przeprowadzonych w ramach IV transzy tymczasowego wsparcia dla producentów owoców i warzyw poszkodowanych przez rosyjskie embargo operacji wycofania jest dzień 31 lipca 2016 r. (w przypadku wysyłki, decyduje data stempla pocztowego).

ARR przypomina jednocześnie producentom chcącym złożyć wniosek osobiście w OT ARR, że ostatnim dniem pracującym w lipcu jest piątek, 29 lipca 2016 r. Wnioski złożone po 31 lipca 2016 r. nie będą mogły zostać rozpoznane jako złożone po terminie wynikającym z art. 9 ust. 1 Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) NR 1031/2014 z dnia 29 września 2014 r.

Wnioski mogą być składane przez producentów, którzy złożyli dotyczące RDK_1031/2014 (bezpłatna dystrybucja/inne przeznaczenie) i zrealizowali w toku funkcjonowania mechanizmu „Dalsze tymczasowe wsparcie producentów owoców i warzyw” działania związane z wycofaniem owoców i warzyw z rynku w celu bezpłatnej dystrybucji oraz na inne przeznaczenie.

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać rejestrowaną przesyłką pocztową wyznaczonego operatora (Poczta Polska S.A.) lub złożyć osobiście do właściwego (ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta owoców i warzyw)Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRAWO I DOTACJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM