ZSRP rusza z promocją owoców jagodowych

Autor: www.sadyogrody.pl / pr 22 czerwca 2015 15:19

ZSRP rusza z promocją owoców jagodowych Trwa kampania promująca owoce jagodowe w Polsce, Austrii, Szwecji, Finladii i Czech

Ruszyła kampania pt. „Niezwykłe właściwości zwykłych owoców” zorganizowana przez Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej, zachęcająca do odkrycia siły, która drzemie w tych małych owocach jagodowych o wielkiej mocy.

„Niezwykłe właściwości zwykłych owoców” to 3-letnia kampania promocyjno-informacyjna realizowana przez Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej na rynkach pięciu krajów: Polski, Austrii, Szwecji, Finlandii i Czech.

Produkty objęte programem to europejskie owoce jagodowe - truskawki, maliny, porzeczki i borówka. Program obejmuje szereg działań informacyjno-promocyjnych. Mają one na celu zapoznanie konsumentów z wysoką jakością, bogactwem składników mineralnych i witamin oraz niepowtarzalnym smakiem owoców jagodowych pochodzących z Unii Europejskiej.

 Dlaczego warto jeść owoce jagodowe?

Owoce jagodowe kryją w sobie mnóstwo cennych składników, a dzięki swoim niezwykłym właściwościom powinny znaleźć się w codziennym jadłospisie całej rodziny. Są szczególnie bogate w antocyjany, które odpowiadają za ich intensywne czerwone, niebieskie i fioletowe zabarwienie. Odpowiednio zbilansowana dieta, w tym regularne spożywanie owoców pomaga w codziennej trosce o zdrowie i  ma wpływ na piękny i zdrowy wygląd.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

OWOCE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM