Szef Quiza o rozwoju firm rodzinnych w Polsce (video)

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 13 stycznia 2016 09:46

Szef Quiza o rozwoju firm rodzinnych w Polsce (video) fot. shutterstock

- Polska jest dobrym miejscem do rozwoju firm rodzinnych takich jak Quiza. Staramy się korzystać z aktualnej sytuacji na rynku. Dzięki skali i wielkości naszej firmy jesteśmy w stanie aktywnie uczestniczyć w rynku. Dostarczamy banany nie tylko do rodzimych odbiorców - takich jak przedsiębiorstwa zajmujące się handlem hurtowym, ale również do dużych, globalnych sieci handlowych - przyznaje Bartosz Szatkowski, dyrektor zarządzający Quiza.

- Rodzinny charakter firmy pozwala nam szybko i elastycznie reagować na wahania na rynku krajowym a transparentne zasady działania pozwalają budować dobrą reputację wśród globalnej konkurencji - zapewnia Bartosz Szatkowski.

 

 

- Nasze zasady pracy opierają się na działaniu perspektywicznym i długofalowym. To dzięki niemu byliśmy w stanie osiągnąć stabilną pozycję na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Naszymi rywalami w walce o polskiego klienta są nie tylko podmioty o podobnych rozmiarach jak Quiza lecz również globalne koncerny, które operują na wszystkich światowych rynkach - dodaje Bartosz Szatkowski.

Jego zdaniem Polska jest dobrym miejscem dla rozwoju firm rodzinnych, które bez kompleksów operują w globalnej gospodarce.   

- Quiza zatrudnia 25 osób, są to stali pracownicy od wielu lat, którzy utożsamiają się z naszą firmą - dodaje Bartosz Szatkowski.

Firma Quiza sprzedaje ok. 2 mln opakowań bananów rocznie, to jest ok. 50 ciężarówek bananów tygodniowo. 

Quiza od ponad 26 lat zajmuje się obsługą dostaw świeżych bananów do klientów w Polsce i w krajach sąsiadujących. Partnerami Handlowymi firmy są dynamiczne sieci handlowe w kraju i za granicą oraz lokalni dystrybutorzy hurtowi. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

OWOCE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM