Uwaga na oszustów, którzy zamiast paliwa sprzedają wodę!

Autor: www.jablonka.info/www.sadyogrody.pl 25 maja 2016 13:37

Uwaga na oszustów, którzy zamiast paliwa sprzedają wodę! Uwaga na oszustów, którzy zamiast paliwa sprzedają wodę / fot. pixabay

Uwaga na oszustów, którzy zamiast paliwa sprzedają wodę. Sadownik z terenu gminy Pniewy stracił blisko 3 tysiące złotych - informuje jablonka.info.

Dwóch mężczyzn przyjechało do gospodarstwa mieszkańca gminy Pniewy białym busem. W domu zastali mamę gospodarza, która udostępniła jego numer telefonu. W międzyczasie mężczyznom podczas rozmowy z kobietą udało się dowiedzieć jak ma on na imię.

Potem zadzwonili do niego przedstawiając się jako znajomi jego znajomego z informacją, że mają na sprzedaż paliwo w dobrej cenie (2,90 zł za litr). Gospodarz na obecną chwilę nie potrzebował paliwa, ale skontaktował mężczyzn ze swoim bratem. Ten kupił kontener paliwa – 1000 litrów.

Na miejscu zaprezentowali paliwo. Po odkręceniu kranika z kontenera leciała ropa. Jak się później okazało paliwo znajdowało się w niewielkiej części pojemnika w foliowym balonie. Pozostałą część kontenera wypełniała zabarwiona na żółto woda.

Więcej w serwisie jablonka.info. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM