Ruszył blog żywieniowy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Autor: PAP 02 października 2017 15:45

Ruszył blog żywieniowy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego fot. shutterstock

Żywność i żywienie, różne diety i wartości odżywcze produktów - to tematy, które bardzo często są poruszane w sieci. Do grona blogerów dołączyła Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zapewniając, że informacje umieszczane na tej stronie są rzetelne.

Akademia Dobrego Smaku Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego jest oficjalnym blogiem uczelni pisanym we współpracy z naukowcami. Jego redaktorką jest Alicja Ponder, doktorantka na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji - poinformował PAP rzecznik tej uczelni Krzysztof Szwejk.

Zamieszczane informacje są wynikiem badań przeprowadzanych bezpośrednio przez naukowców z SGGW lub pochodzą z innych wiarygodnych, naukowych źródeł. Nie znaczy to jednak, że znajdą się tu jednoznaczne wskazówki, czy jeść mięso, jakie jajka kupować i który olej jest najzdrowszy. W nauce nie wszystko jest proste i jednoznaczne. Na naszym blogu będziemy poruszać kontrowersyjne tematy z różnych, ale zawsze wiarygodnych punktów widzenia. Nie zabraknie także sprawdzonych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy - zaznacza rzecznik.

Uczelnia zapewnia, że "w Akademii Dobrego Smaku SGGW nie będzie żadnych reklam - ani jawnych, ani ukrytych". Zamieszczone teksty można bezpłatnie kopiować i przedrukowywać pod warunkiem podania źródła: Akademia Dobrego Smaku SGGW.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM