Olej napędowy można już kupić w cenie poniżej 4 zł/l

$data.author.description Autor: Farmer.pl 31 sierpnia 2015 12:07

Olej napędowy można już kupić w cenie poniżej 4 zł/l W ostatnim tygodniu lipca odnotowano kolejne spadki cen paliw na stacjach/ fot. shutterstock

W ostatnim tygodniu lipca odnotowano kolejne spadki cen paliw na stacjach paliw. Średnia cena detaliczna oleju napędowego to 4,37 zł (stan na piątek 28 sierpnia br.), a po ostatnim weekendzie na stacjach benzynowych możliwy jest zakup ON w cenie nawet poniżej 4 zł/l - podaje farmer.pl.

Średnia cena detaliczna oleju napędowego to 4,37 zł (stan na piątek 28 sierpnia br.), czyli o 8 gr/litr mniej, aniżeli przed tygodniem. Tańsza jest również benzyna PB95 (4,75 zł/l) oraz autogaz (1,88 zł/l).

Najtańszy olej napędowy mają tradycyjnie stacje w woj. śląskim, gdzie średnia cena to 4,26 zł/l (-8 gr/l od 21 sierpnia). Najdroższy zachodniopomorskie: 4,61 zł/l (-1 gr/l). Największe spadki przez ostatnie 7 dni to woj. pomorskie: -12 gr/l przy średniej 4,31 zł/l.

W chwili obecnej w Polsce znajdziemy już stacje, na których olej napędowy można kupić w cenie poniżej 4 zł/l  - najczęściej 3,99 zł/l.

Czytaj więcej na www.farmer.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM