KRUS udostępnia informacje na platformie internetowej eKRUS

Autor: www.strefaagro.pl/www.sadyogrody.pl 02 stycznia 2017 10:30

KRUS udostępnia informacje na platformie internetowej eKRUS Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego już od ponad roku udostępnia ubezpieczonym rolnikom i ich rodzinom platformę internetową eKRUS / fot. shutterstock

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego już od ponad roku udostępnia ubezpieczonym rolnikom i ich rodzinom platformę internetową eKRUS - informuje strefaagro.pl.

Serwis powstał jeszcze w ubiegłym roku, ale informacja o jego istnieniu dopiero rozpowszechnia się wśród rolników. - Aktualna liczba kont aktywnych użytkowników Portalu dla Rolników eKRUS przekroczyła 7 tysięcy i wzrasta każdego miesiąca - informuje Maria Lewandowska z Biura Komunikacji Społecznej centrali KRUS. Celem jego powstania jest ułatwienie dostępu do informacji. - Każda zarejestrowana osoba uzyskuje dostęp on-line do własnych danych ewidencyjnych, przebiegu historii ubezpieczenia, wykazu składek, ich bieżącej wysokości, informacji o zbliżających się terminach płatności i inych - wylicza KRUS.

KRUS został stworzony dla rolników, małżonków rolników i domowników, podlegających ubezpieczeniu społecznemu rolników lub ubezpieczeniu zdrowotnemu oraz członków ich rodzin zgłoszonych za pośrednictwem KRUS do ubezpieczenia zdrowotnego. Aby zobaczyć swoje dane, trzeba się zarejestrować.

Więcej w strefieagro.pl. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM