Kolejne spotkanie VipRoom. Timac Agro rozpoczyna szkolenia internetowe

Autor: Aneta Gwara/www.sadyogrody.pl 17 marca 2016 11:32

Kolejne spotkanie VipRoom. Timac Agro rozpoczyna szkolenia internetowe VipRoom to platforma komunikacyjna z producentami owoców i warzyw, która ma służyć wymianie informacji, wiedzy i doświadczeń/ fot. sadyogrody.pl

16 marca 2016 r. w Warce odbyło się drugie szkolenie w strefie VipRoom dla klientów firmy Timac Agro. Poza szkoleniami prowadzonymi przez specjalistów przedstawiony został zupełnie nowy projekt o nazwie Smartroom.

Smartroom to szkolenia internetowe w ramach VipRoom dla kientów Timac Agro, które zostaną uruchomione w kwietniu. Celem jest sprawne przekazywanie informacji dotyczących zachowań na rynku, popytu, podaży. – Informacje czerpane będą od doradców techniczno-handlowych działających w terenie. Chcemy te informacje zebrać, skomasować i przekazać w formie szkoleń internetowych – mówił Łukasz Peroń, product manager.

O szkoleniach Smartroom członkowie VipRoomu dowiedzą się kilka dni wcześniej. W dniu szkolenia zostanie przesłany drogą mailową link, który pozwoli skorzystać ze szkolenia. Uczestniczy szkoleń będą mieli możliwość zgłaszania propozycji dotyczących tematu szkoleń i wyboru prelegentów.

- W ramach VipRoomu odbywają się 4 spotkania w ciągu sezonu. Natomiast Smartroom możemy organizować raz w miesiącu, raz na trzy tygodnie – w zależności od zainteresowania uczestników. Szkolenia będą relacjonowane „na żywo” z możliwością zadawania pytań przez mikrofon, kamerę czy czat – tłumaczył Łukasz Peroń.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM