Hale namiotowe - alternatywa dla murowanych budynków gospodarczych

Autor: www.sadyogrody.pl 17 sierpnia 2017 15:08

Hale namiotowe - alternatywa dla murowanych budynków gospodarczych fot. materiały prasowe Protan Elmark

Duże maszyny rolnicze, worki z i nawozami oraz cenne plony – każdy rolnik wie, że ich przechowywanie wymaga specjalnej uwagi. Aby zapewnić swojemu gospodarstwu stały rozwój nie wystarczy już tylko podwórko i niewielkie budynki gospodarcze. Warto postawić na profesjonalne przestrzenie magazynowe. Dobrym rozwiązaniem pozwalającym uniknąć dużych kosztów budowy i długiego czasu oczekiwania mogą okazać się hale namiotowe, które zastępują budynki murowane.

Częstym powodem wstrzymywania rozwoju przedsiębiorstwa rolnego poprzez jego rozbudowę, jest brak środków, obawa przed dużą inwestycją, która może się nie zwrócić i długi okres oczekiwania na zakończenie budowy. Jedną z alternatyw budynków murowanych mogą być hale namiotowe, których koszty są zauważalnie niższe.

– Cena wykonania hali zależy przede wszystkim od jej wielkości, stopnia spersonalizowania oraz mnogości opcji dodatkowych. Z każdym klientem pracujemy indywidualnie, tworząc dla niego taką halę namiotową, która będzie odpowiadała potrzebom jego i jego przedsiębiorstwa. Warto również zaznaczyć, że wybudowanie hali namiotowej można w wielu przypadkach sfinansować poprzez leasing, co stanowi dodatkową zachętę dla właścicieli gospodarstw. Nie muszą oni bowiem od razu angażować całości środków wymaganych przy zakupie hali namiotowej – radzi Łukasz Krzymieniecki, specjalista ds. sprzedaży w firmie Protan Elmark.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM