Firma W.B. Chambers, zajmująca się produkcją i dystrybucją owoców, wdraża system IFS

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 11 lipca 2017 14:39

Firma W.B. Chambers, zajmująca się produkcją i dystrybucją owoców, wdraża system IFS fot. shutterstock.com

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma W.B. Chambers, zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją owoców, wdraża system IFS Applications™ 9. Pozwoli on zautomatyzować i monitorować procesy związane z intensywnym rozwojem działalności przedsiębiorstwa –informuje www.portalspozywczy.pl.

ucją owoców miękkich. Majątek firmy obejmuje 125 hektarów wydajnych farm oraz nowoczesne zakłady przetwórcze, do których trafiają owoce z kraju i zagranicy. Przedsiębiorstwo obsługuje duże sklepy, hurtownie i punkty sprzedaży na terenie całego kraju.

Firma W.B. Chambers dostarcza owoce na potrzeby najważniejszych supermarketów w Wielkiej Brytanii, a swoją ofertę wzbogaciła także o usługi związane z pakowaniem i dystrybucją. Oprócz uprawy, z której przychody wzrosły w ciągu trzech lat o 40%, firma zaczęła również importować owoce miękkie z innych krajów oraz zajmować się pakowaniem owoców innych importerów.

W ciągu minionych dwóch lat przychody grupy W.B. Chambers wzrosły o 400%. W związku z ambitnym planem zwiększenia sprzedaży i rozwoju działalności potrzebny był sposób inteligentnego i wydajnego kierowania działalnością trzech kluczowych jednostek biznesowych firmy. Celem współpracy przedsiębiorstwa z firmą IFS oraz wdrożenia systemu IFS Applications 9 jest uzyskanie przejrzystego wglądu w dane uzyskiwane z różnych komórek firmy. Rozwiązanie to umożliwi gromadzenie, analizowanie i wykorzystywanie cennych informacji oraz dokładne monitorowanie wszystkich procesów.

Więcej w serwisie www.portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM