Citronex otwiera dyskont paliwowy przy szklarniach w Siechnicach

Autor: www.sadyogrody.pl 07 lutego 2016 14:29

Citronex otwiera dyskont paliwowy przy szklarniach w Siechnicach Dyskont paliwowy Citronex w Siechnicach; fot. za dyskontpaliwowy.pl

Firma Citronex, duży dostawca bananów, pomidorów i ogórków szklarniowych, otworzył w Siechnicach pod Wrocławiem stację benzynową z kategorii dyskontu paliwowego, ponieważ oferuje bardzo atrakcyjne ceny paliw.

Rozbudowaną ofertę sklepową oraz gastronomiczną wzbogacać będą flagowe produkty grupy Citronex, czyli banany oraz pomidory i ogórki, które ze względu na sąsiedztwo nowoczesnych szklarni, będą dostępne niemal prosto z krzaka oraz w najniższych na rynku cenach.

Obecnie firma sprzedaje m.in. polskie malinowe pomidory oraz ogórki szklarniowe z pierwszych tegorocznych zbiorów.

Oprócz oferty kierowanej do klientów indywidualnych dyskont paliwowy wraz z myjnią TIR będzie również obsługiwał zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i klientów biznesowych.

Podobny dyskont paliwowy działa już w Zgorzelcu, w pobliżu siedziby spółki. To nie koniec ekspansji formatu. Citronex zapowiada kolejne otwarcia nowych stacji jeszcze w 2016 roku.

Warzywa w Siechnicach uprawiane są na powierzchni około 40 ha - wszystko w szklarniach. Dodatkowo spółka posiada także 10-hektarowy obiekt w Bogatyni, przy elektrowni Turów.

Citronex jest także importerem i dystrybutorem bananów oraz właścicielem firmy transportowej, sieci stacji paliw i hoteli.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM