CHEP planuje innowacyjne rozwiązania na rynku palet

Autor: www.sadyogrody.pl / pr 23 czerwca 2015 14:01

CHEP, światowy lider w zakresie zarządzania paletami, obchodzi jubileusz 15–lecia działalności w Polsce. Od 2000 roku firma oferując usługi poolingu palet na najwyższym światowym poziomie zdobywa zaufanie klientów i powiększa zasięg swojej działalności
na polskim rynku, a od 2012 również w krajach bałtyckich: Litwie, Łotwie oraz Estonii.

Początki CHEP w Polsce to zaledwie kilka osób, których głównym zadaniem było wzmacnianie świadomości dotyczącej rozwiązań oferowanych przez firmę oraz budowanie relacji z partnerami biznesowymi poprzez współpracę z klientami, dystrybutorami oraz firmami transportowymi.

W rezultacie dostawy towarów na niebieskich paletach CHEP zaczęły być szeroko akceptowane, a firma mogła zapewnić bezpieczeństwo swoim aktywom. Po 15 latach działalności firma obsługuje ponad 550 klientów w Polsce, wydaje rocznie 15 mln palet, zarządza 6 centrami serwisowymi oraz wpółpracuje z 9 tysiącami punktów dystrybucyjnych.

- Ostatnie 15 lat poświęciliśmy na budowanie zaplecza rynkowego, umacnianie naszej pozycji i rozwijanie relacji z klientami. Dziś przed nami jeszcze bardziej intensywny okres. Chcemy wspierać rozwój gospodarczy, być dla polskich firm partnerem pozwalającym im na implementacje rynkowych trendów i swobodne poruszanie się po europejskich i światowych rynkach  CHEP wraz ze swoimi klientami nie poprzestaje na laurach. Najbliższe lata będą obfitowały we wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań - mówi Kinga Di Salvo, Country General Manager CHEP Polska i kraje bałtyckie.

CHEP zatrudnia ponad 9,5 tys. pracowników, zarządza blisko 250 milionami palet. W Europie CHEP posiada ponad 400 magazynów serwisowych palet. CHEP w Polsce istnieje od 15 lat, a z jego systemu korzysta ponad 550 przedsiębiorstw, w tym firmy polskie, jak i koncerny międzynarodowe. Aktualnie CHEP Polska wydaje rocznie ponad 15 mln palet swoim klientom w Polsce oraz odbiera palety z ponad 9.000 punktów dystrybucyjnych. Palety podlegają inspekcji i naprawie w Centrach Serwisowych – Kampinos, Radom, Świętochłowice, Gądki, Bydgoszcz, Niewiadów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM