CHEP ma nowego wiceprezesa na region Europy Środkowej i Wschodniej

Autor: www.sadyogrody.pl 11 października 2016 12:15

Firma CHEP, światowa firma specjalizująca się w usłudze poolingu palet i kontenerów, ma nowego wiceprezesa. Volker Sdunzig został wiceprezesem CHEP i odpowiada teraz za region Europy Środkowej i Wschodniej.

Firma CHEP jest globalną firmą specjalizującą się w wynajmie opakowań zwrotnych i wielokrotnego użytku, obsługującym w ponad 60 krajach wiele największych na świecie firm w sektorach takich jak towary konsumpcyjne, produkty świeże, napoje oraz przemysł motoryzacyjny. Firma CHEP zatrudnia 11 500 pracowników oraz dysponuje ponad 275 milionami palet i kontenerów, obsługujących ponad 500 000 lokalizacji klientów.

Sdunzig w swojej nowej roli, koncentrować się będzie na tworzeniu warunków napędzających dalszy rozwój firmy przy wykorzystaniu synergii obszarów Europy Środkowej i Wschodniej. Będzie odpowiedzialny za takie kraje jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Bułgaria oraz kraje Bałtyckie i Bałkany. Do jego zadań należeć będzie również nadzór nad krajami nordyckimi (Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja).

Kinga Di Salvo pozostaje dyrektorem generalnym odpowiedzialnym za Polskę i kraje Bałtyckie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM