ARiMR zawarła umowę najmu powierzchni dla departamentu informatyki

Autor: www.sadyogrody.pl/ARiMR 21 lipca 2016 11:02

ARiMR zawarła umowę najmu powierzchni dla departamentu informatyki 15 lipca 2016 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawarła umowę najmu powierzchni w Lublinie na potrzeby Departamentu Informatyki ARiMR / fot. shutterstock

15 lipca 2016 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawarła umowę najmu powierzchni w Lublinie na potrzeby Departamentu Informatyki ARiMR, na terenie kompleksu biurowo-usługowego Technic Park.

Umowa została zawarta na 10 lat i będzie obowiązywać od września 2016 r. Pomieszczenia muszą spełniać określone w umowie standardy i zostać wyposażone zgodnie z wymaganiami Agencji, m.in. w komputerową sieć wewnętrzną (LAN) oraz system gaszenia serwerowni.

Decyzja kierownictwa ARiMR o zatrudnieniu przez Departament Informatyki programistów w Lublinie wynika z m.in. doświadczeń Agencji związanych ze współpracą z podmiotami zewnętrznymi przy budowie, modyfikowaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych, wspierających wdrażanie mechanizmów Wspólnej Polityki Rolnej w Polsce.

ARiMR chce zatrudnić wysoko wykwalifikowaną kadrę programistów zdolną stopniowo przejmować część zadań budowy i utrzymania nowoczesnych systemów informatycznych Agencji. Pozwoli to ARiMR systematycznie zmniejszać uzależnienie od zewnętrznych dostawców systemów informatycznych.

Planuje się, że docelowo w Lublinie zatrudnionych będzie ok. 70 programistów i informatyków rekrutowanych przede wszystkim z województw lubelskiego i podkarpackiego. Do końca lutego 2017 roku Agencja chce pozyskać ok. 30 pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

LOGISTYKA I OPAKOWANIA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM