Sad Sandomierski wśród 23 polskich firm na konferencji gospodarczej w Chinach

Autor: www.sadyogrody.pl 29 czerwca 2017 08:52

Sad Sandomierski wśród 23 polskich firm na konferencji gospodarczej w Chinach fot. Sad Sandomierski

Na zaproszenie Bank of China oraz władz prowincji Liaoning i miasta Tianjin odbyła się konferencja gospodarcza połączona z wizytą polskich firm. Grupie ponad 20 polskich przedsiębiorstw towarzyszył Poseł na Sejm RP Michał Cieślak.

Wśród 100 firm z całego świata w obradach uczestniczyły również 23 polskie firmy oraz ponad 1000 z Chin.

Przedstawiciele polskich przedsiębiorstw, głównie z branży rolno – spożywczej przeprowadzili wiele rozmów, a część z nich podpisała obiecujące umowy o współpracy.

Obecność  naszego parlamentarzysty została potraktowana z wysoką rangą. Jako gość specjalny uczestniczył w oficjalnych wydarzeniach oraz wygłosił przemowę podczas uroczystego otwarcia. Ponadto poseł udzielił wywiadów, odpowiadał na pytania chińskich urzędników i przedsiębiorców, rozmawiał na temat wprowadzenia uproszczeń proceduralnych dla poszczególnych produktów rolnych (między innymi owoców i koncentratów z aronii). 

Wśród polskich firm uczestniczących w konferencji gospodarczej w Chinach znalazły się także te z kategorii produktów naturalnych, a wśród nich Sad Sandomierski. W konferencji uczestniczyli także przedstawiciele Ursusa.

Sad Sandomierski Sp. z o.o. powstała jako grupa producentów owoców w 2010 roku. Zajmuje się sprzedażą jabłek, w tym głównie eksportem na rynki wschodnie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM