Ruszył program "Europejskie Jabłka Dwukolorowe” promujący owoce w Chinach i Emiratach

Autor: www.sadyogrody.pl 23 czerwca 2016 14:08

Ruszył program "Europejskie Jabłka Dwukolorowe” promujący owoce w Chinach i Emiratach fot. pixabay.com

Warszawski dom mediowy Infinity Media kontynuuje obsługę współfinansowanego przez Unię Europejską 3-letniego programu promocyjnego „Europejskie Jabłka Dwukolorowe”. Czerwiec i lipiec 2016 r. - to intensywne działania na rynkach docelowych kampanii - w Chinach i Zjednoczonych Emiratach Arabskich - m.in. w trakcie startującego dziś Ramadan Night Market.

23 czerwca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozpoczął się Ramadan Night Market. Jest to dziesięciodniowe wydarzenie, podczas którego odwiedzający mają dostęp do ponad 400 sprzedawców reprezentujących różnorodne branże. Podczas tegorocznej edycji, „Europejskie Jabłka Dwukolorowe” pojawią się ze stoiskiem promocyjnym o powierzchni 27 mkw. Atrakcją dla klientów będą pokazy gotowania na żywo oraz carving – sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach. Obecności na Ramadan Night Market, dodatkowo towarzyszyć będzie kampania outdoor na 40 nośnikach zlokalizowanych przy głównych ulicach w centrum Dubaju.

Pod koniec czerwca projekt „Europejskie Jabłka Dwukolorowe” promowany będzie również w Chinach, gdzie wystartują 2 kampanie outdoorowe. 

Dodatkowo, na przełomie czerwca i lipca w Pekinie zostanie zorganizowane seminarium połączone z bankietem. W wydarzeniu weźmie udział Ambasada RP. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele chińskiego biznesu, administracji państwowej, a także dziennikarze ogólnokrajowych mediów.

Infinity Media zaangażowane jest w działania promocyjne i organizacyjne projektu na rynku chińskim i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. K

Kampania „Europejskie Jabłka Dwukolorowe” jest kierowana do dystrybutorów świeżych owoców i sieci handlowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM