Rosyjski minister rolnictwa: Obywatele dziękują nam za sankcje

Autor: www.belsat.eu 13 czerwca 2016 13:41

Rosyjski minister rolnictwa: Obywatele dziękują nam za sankcje Oświadczył także, że w każdym zakątku Rosji widoczne są pozytywne rezultaty antysankcji, / fot. shutterstock.com

Aleksander Tkaczow uważa, że embargo na zachodnią żywność to wielka szansa i ludzie w całej Rosji dziękują za sankcje. Przekonuje również, że jakość rodzimych towarów znacznie przewyższa zachodnich produktów – podaje serwis Belsat.eu.

Cytowany przez portal Gazieta.ru rosyjski minister nazwał sankcje „oknem na możliwości”. Przypominając, że embargo na zachodnie produkty spożywcze było trudną decyzją polityczną zapewnił, że jednak się opłacało. - W całym kraju, gdy spotykam się z ludźmi, wszędzie jestem proszony o przekazanie podziękowań naszemu prezydentowi – powiedział Tkaczow.

Oświadczył także, że w każdym zakątku Rosji widoczne są pozytywne rezultaty antysankcji, szczególnie – jak się wyraził – „na sklepowych półkach”. – Zajmujemy wszystkie miejsca w małych i dużych sklepach, a i jakością też się wyróżniamy – dodał rosyjski minister.

Tymczasem z sondaży opinii publicznej wynika coś zupełnie innego. Rosjanie skarżą się na coraz gorszą jakość towarów i drożyznę.

Czytaj więcej na Belsat.eu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM