Lubelski Rynek Hurtowy: Problemy z wyborem prezesa i wiceprezesa

Autor: Dziennik Wschodni 18 listopada 2015 09:52

Lubelski Rynek Hurtowy: Problemy z wyborem prezesa i wiceprezesa fot. za Stowarzyszenie Polskie Rynki Hurtowe (sprh.pl)

Do konkursu zgłosiło się kilkanaście osób, ale nie wybrano ani kandydata na prezesa, ani na wiceprezesa Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce. Nikt oficjalnie nie mówi dlaczego. Został ogłoszony nowy konkurs - podał "Dziennik Wschodni".

Lubelski Rynek Hurtowy do tej pory był politycznym łupem koalicji PO-PSL. Dotychczasowy prezes Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce Ryszard Nowak (do ubiegłego roku związanyz Platformą Obywatelską) i wiceprezes Piotr Janczarek (Polskie Stronnictwo Ludowe) stracili stanowiska w połowie października. Informacji w tej sprawie udzielało jedynie biuro prasowe Ministerstwa Skarbu Państwa – resortu, który ma większość udziałów w tej spółce.

Niedługo po tym został ogłoszony konkurs. Kandydaci mieli czas na złożenie dokumentów do 5 lipca. Na stanowisko prezesa LRH wpłynęło 9 zgłoszeń, o fotel wiceprezesa chciało walczyć 6 osób. konkursu jednak nie rozstrzygnięto.

Został ogłoszony zaś nowy konkurs na członków zarządu. Zgłoszenia można składać osobiście w sekretariacie LRH osobiście lub przesyłać pocztą do 26 listopada.

Czytaj więcej w "Dzienniku Wschodnim".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM