LubApple: Grecja i całe Bałkany to dla nas ciekawy rynek

Autor: www.sadyogrody.pl 14 marca 2018 13:09

LubApple: Grecja i całe Bałkany to dla nas ciekawy rynek fot. materiały prasowe

Firma LubApple, polski producent owoców, wzięła udział w Międzynarodowych Targach Spożywczych Food Expo 2018 w Atenach.

Food-Expo należą do jednych z najbardziej znanych targów branży spożywczej w Europie i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno greckich, jak i zagranicznych przedsiębiorców. W tym roku spółka LubApple uczestniczyła w targach w ramach narodowego, polskiego stoiska z żywnością, prezentując na nim świeże owoce, głównie jabłka.

- Pierwszy raz uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu, ale na rynku greckim jesteśmy obecni z naszą ofertą już od roku. Dzięki targom „Food Expo” mamy szansę na promocję naszej firmy, pozyskanie nowych zagranicznych kontaktów oraz obserwację trendów i nowości branżowych – mówi Zbigniew Chołyk, Prezes Zarządu LubApple Sp. z o.o.

Greckie Targi Food Expo są okazją do zaistnienia dla producentów jabłek na tym rynku. Z kolei dla spółki udział w tym wydarzeniu to okazja do wypromowania się na nowym rynku.

- Zarówno Grecja, jak i całe Bałkany to dla nas ciekawy rynek i jesteśmy zainteresowani rozwojem handlu na tym obszarze. W związku z tym, że polscy handlowcy sprowadzają z Grecji dużo cytrusów, transport powrotny można wykorzystać na eksport jabłek – dodaje Zbigniew Chołyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM