Carrefour: Polscy konsumenci coraz bardziej chętnie i świadomie sięgają po polskie owoce i warzywa

Autor: www.sadyogrody.pl 12 stycznia 2017 11:13

Carrefour: Polscy konsumenci coraz bardziej chętnie i świadomie sięgają po polskie owoce i warzywa fot. shutterstock

- Wśród polskich klientów stopniowo rośnie świadomość kupowania towarów zdrowych i pochodzących od polskich producentów. Dążymy do zaspokojenia tej potrzeby klientów, poprzez poszerzanie i wzbogacanie asortymentu - informuje biuro prasowe sieci Carrefour.

- Najlepszym przykładem współpracy z polskimi dostawcami warzyw i owoców jest linia „Jakość z Natury Carrefour”, rozwijana od 1997 roku. W ramach tej gamy produktów priorytetem dla firmy jest promowanie smacznych i lokalnych produktów. Asortyment „Jakość z Natury Carrefour” pochodzi z małych i lokalnych gospodarstw usytuowanych w najczystszych regionach w Polsce, a dzięki zachowaniu naturalnego cyklu sezonowego posiadają one cenne wartości odżywcze. Powstają one przy współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi i często długoletnimi partnerami - informuje biuro prasowe Carrefour.

Od 2015 roku pojawiają się nowe produkty w tej ofercie: pomidory, gruszki, kurczak z chowu wybiegowego, masło oraz sok tłoczony ze świeżych jabłek. Pozostałe produkty tej gamy to: twaróg, pstrąg, marchew, ziemniaki, cebula, jabłka, miód, a także produkty importowane: szynka serrano z Hiszpanii i łosoś z Norwegii. W linii produktów „Jakość z Natury Carrefour” znajduje się kilkanaście produktów od 56 producentów – w większości polskich. Carrefour Polska stale też poszukuje nowych dostawców, którzy spełniają kryteria gamy „Jakość z Natury Carrefour”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM