Bronisze sprzedają warzywa pod własną marką

Autor: www.sadyogrody.pl/ Bronisze 12 kwietnia 2016 16:08

Bronisze sprzedają warzywa pod własną marką Pod marką Z Bronisz wprowadzono do sprzedaży pięć produktów/ fot. Bronisze

Pod marką handlową Z Bronisz wprowadzono do sprzedaży pięć produktów firmy Green Factory. Są to produkty wpisujące się w aktualne trendy żywieniowe, wyselekcjonowane, umyte i przygotowane do spożycia. Są dostępne w ofercie handlowej firmy Green Factory oraz innych dystrybutorów Rynku Hurtowego Bronisze.

Sałaty marki Z Bronisz tworzone są z produktów pochodzących od certyfikowanych dostawców - jak podkreślają przedstawiciele Green Factory. Dziś pod marką Z Bronisz sprzedawanych jest 5 produktów.

Spółka Rynek Hurtowy Bronisze w porozumieniu z producentami będzie wprowadzać na polski rynek, produkty o wysokiej jakości. Spółka czeka na kolejnych producentów, którzy zagwarantują jakość potwierdzoną certyfikatami, wtedy zostanie im udostępniony znak Z Bronisz.

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach - to największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum hurtowej dystrybucji owoców, warzyw i kwiatów. Powierzchnia ogólna rynku to ponad 62 ha. 

Green Factory to polskie przedsiębiorstwo, specjalizujące się w całorocznej sprzedaży warzyw zielonych i produktów z segmentu – gotowych do spożycia. Gren Factory ma 50 proc. udział w rynku sałat ciętych gotowych do spożycia. Dystrybucja prowadzona jest kanałami tradycyjnymi, przez sieci handlowe, przez placówki HoReCa. Od 15 lat współpracuje z McDonald’s.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM