Bronisze po pożarze: Zastępcze miejsca handlowe dla 73 poszkodowanych dystrybutorów

Autor: www.sadyogrody.pl 03 grudnia 2014 14:49

Bronisze po pożarze: Zastępcze miejsca handlowe dla 73 poszkodowanych dystrybutorów

Pożar hali OW2 na Rynku Hurtowym Bronisze został ugaszony, nikt nie został poszkodowany w wyniku pożaru. Zarząd spółki, podjął decyzję o przeznaczeniu powierzchni zastępczych w innych halach na prowadzenie sprzedaży, bowiem 73 dystrybutorów pozbawionych zostało miejsc do sprzedaży. Wielu handlowców w innych halach udostępniło część swoich powierzchni handlowych kolegom ze spalonej hali, aby do czasu odbudowy mogli prowadzić działalność.

Po pożarze na rynku w Broniszach, we wszystkich halach, poza halą OW-2, oraz placach handlowych sprzedaż odbywa się bez zakłóceń.

Zarząd podkreśla, że najważniejsze obecnie jest zapewnienie ciągłości dostaw i sprzedaży najemcom z hali OW2. Ze względu na okres przedświąteczny obrót owocami i warzywami będzie wzmożony i spółka chce umożliwić wszystkim handlowcom prowadzenie działalności.

Hala o pow. 8 tys m2 w znacznym stopniu została zniszczona, specjaliści nadzoru budowlanego zdecydują o dalszym postępowaniu, czy zostanie odbudowana w części czy całości. Zarząd spółki czeka na ekspertyzę budowlaną. Szacowanie strat potrwa jeszcze kila dni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

HANDEL I DYSTRYBUCJA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM